selulitkremi-banner
selulit-fiyat

Selülit Kremi

İçeriği Nelerden Oluşur?

Selülit Kremi İçeriği

selulit-kremi-icerigi

Goji Fit Sıkılaştırıcı Jel İçeriği

İçindekiler;

Su, Gojibery extrat, Cetly Stearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Mono Stearate, Liquid Parafin, Ceteareth-29, Parfum, Methylchloroisothiazoline, Jakoba.

Gojibery extrat nedir?

Genellikle kilo vermek amaçlı kullanılır. Yaşlanmayı geciktirir. Kanser önleyici madde germanium içerir. Kanı temizler, kolestrolü düşürür. Vücutta genç ve diri görünüm sağlar ve iyileşme hızı arttırır.

Cetly Stearyl Alcohol nedir?

Nemlendirici özelliği verir.

Glycerin nedir?

Trihidroksik alkol olarak bilinir. Hafif tatlıdır. Sabun gibi ürünlerin üretiminde kullanılır temizleyici özelliği bulunur. Nem tutucu özelliği vardır. Enfeksiyona faydası vardır. Dolgunlaştırıcı olarak kullanılır.

Glyceryl Mono Stearate nedir?

Beyaz bir görünüme sahiptir. Bozulma tepkimelerine karşı ve depolanmış yağlara karşı etkili bir maddedir. Yağların atık olarak atılmasına yardımcı olur.

Liquid Parafin nedir?

Malzemelerin suya karşı dayanıklığını arttırır. Ürünlerin bozulmasını engeller.

Methylchloroisothiazoline nedir?

Alerjiye ve zararlı sinire karşı etkileyici maddedir.

Selda Sıkılaştırıcı İnceltici Yağ İçeriği

İçindekiler;

Limon yağı, Portakal yağı, Biberiye yağı, Greyfurt yağı, Biber tohumu yağı bulunduran Selda selülit yağı içindekileri inceleyelim.

Limon yağı nedir?

Ölü hücreleri temizler, kirli tabakalardan arındırır, akne tedavisi için kullanılır cildi mikroplardan arındırır. Sivilcelerin temizlenmesine yardımcı olur. Siğillerde etkilidir. Cildi besler. Cilde elastiklik kazandırır.

Portakal yağı nedir?

Portakal yağı spazm giderir, iltihap giderir, gaz giderir, yatıştırıcı ve anti depresan özellikleri de bulunmaktadır, kan dolaşımını hızlandırır.

Biberiye yağı nedir?

Genellikle romatizma hastalıkları için kullanılır ve kemik ağrıları için kullanılır. Başa sürüldüğünde baş ağrısını giderme etkisi vardır. Çarpma sonucu ciltte oluşan morlukların giderilmesine yardımcı olur. Deri yanmalarında, yaraların giderilmesinde, deri çizilmesinde kullanılır.

Greyfurt yağı nedir?

Aroma terapi etkisi olduğundan genellikle masaj salonlarında kullanılmaktadır. Vücuttaki sıvı miktarını dengede tutar. Sivilceler, yağlı ciltlere, siyah noktalara iyi gelir. Vücutta selülit oluşmasını engeller, sıkılaştırır, inceltme özelliği vardır. Vücuttaki yağların erimesini sağlar. Vücuda tazelik katar.

selulit-kremi-kargo-resim